Realitná agentúra EUROreal Vám ponúka na *EUROPREDAJ* 3 izbový byt o rozlohe 68 m2 v pôvodnom stave na Jiráskovej ulici v Trnave.

Cena 85 000,00€

Popis

Byt sa nachádza na prvom poschodí v pôvodnom stave – dispozične je riešený 3-mi nepriechodnými izbami, kuchyňa, kúpeľňa a toaleta. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou , nový výťah, stupačky a taktiež aj zabezpečenie bytového domu. K bytu prislúcha balkón a pivnica.

CENA 85 000 €

V cene bytu je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového vlastníka.

Sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb s individuálnou ponukou šitou na mieru, Vám zabezpečí Náš hypotekárny partner.

Maklér zodpovedný za naše služby

Juraj Gavorník
0950238241
euro@eu-real.sk
eu-real.sk

©
Copyright 2018 EUROreal . Všetky práva vyhradené. Texty, obrázky, grafiky, zvukové, video súbory a ani mačné súbory ako aj ich úpravy podliehajú autorskému právu a ostatným zákonom na ochranu duševného vlastníctva. Nemožno ich kopírovať na obchodné účely alebo kvôli šíreniu, ani meniť alebo používať na iných webových stránkach. Niektoré internetové stránky spoločnosti EUROreal obsahujú materiál, ktorý podlieha autorskému právu tých, ktorí ho poskytli.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ďalšie informácie

Lokalita Jirásková Trnava
Užitková plocha 68 m2
Balkón / loggia Ano
Stav Pôvodný sta
Výťah Áno

Reviews

Review Na predaj 3 izbový byt na Jiráskovej ulici * Trnava*.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Right Menu Icon