Ponúkame Vám  na predaj  krásny, rodinný domček v obci Majcichov LEN 9 km od Trnavy.

Cena 77 000,00€

Popis

Realitná agentúra EUROreal Vám ponúka na *EUROPREDAJ* krásny, rodinný domček v obci Majcichov LEN 9 km od Trnavy.

Dom s pozemokom o rozlohe 690 m2 je 23 m široký a z 50 % podpivničený.

V dome je plávajúca podlaha, dlažba, rohová vaňa, sprchový kút, kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, centrálne kúrenie, krb, teplovody z krbu. vstavané skrine, vnútorné dvere masív, bezpečnostné dvere, alarm, asfaltová prístupová cesta. vodovod, elektrická prípojka (400V), plynová prípojka, kanalizácia, studňa, dieľňa, altánok s krbom, bazén, kondenzačný kotol, centrálny zmäkčovač vody, garáž s el. bránou na DO, elektrická brána na DO, parkovanie vo dvore pre dve autá.

V cene bytu je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového vlastníka.

Sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb s individuálnou ponukou šitou na mieru, Vám zabezpečí Náš hypotekárny poradca.

Maklér zodpovedný za naše služby

Juraj Gavorník
0950238241
euro@eu-real.sk
eu-real.sk

©
Copyright 2018 EUROreal . Všetky práva vyhradené. Texty, obrázky, grafiky, zvukové, video súbory a ani mačné súbory ako aj ich úpravy podliehajú autorskému právu a ostatným zákonom na ochranu duševného vlastníctva. Nemožno ich kopírovať na obchodné účely alebo kvôli šíreniu, ani meniť alebo používať na iných webových stránkach. Niektoré internetové stránky spoločnosti EUROreal obsahujú materiál, ktorý podlieha autorskému právu tých, ktorí ho poskytli.

Ďalšie informácie

Lokalita Zvončín
Pozemok 1075 m2
Stav na výstavbu

Right Menu Icon