Realitná agentúra EUROreal Vám ponúka na *EUROPREDAJ*jednopodlažný rodinný dom v obci Ružindol LEN 6 km od krajského mesta Trnava.

Cena 125 000,00€

Popis

Ide o výnimočný 3 izbový rodinný dom s kuchyňou ku ktorej prislúcha aj komora, s kúpeľňou a wc, so samostatnou 1 izbovou bytovou jednotkou vrátane kúpeľne s wc. K domu prislúcha dieľňa, garáž s montážnou jamou, letná kuchynka a povala.

Pozemok je rovinatý o rozlohe 985 m2, pozemok a orientácia domu ponúka súkromie s možnosťou využitia podľa Vašich predstáv. Miesto pre altánok, terasu, a plotom oddelenú záhradu.

Tehlový rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, plastové okná a dvere, výhodou je, že si môžete dom upraviť podľa Vašich predstáv.
Nachádza sa na hlavnej ulici s veľmi dobrým napojením na Trnavu, Modru a Pezinok, V blízkosti sa nachádza škola, reštaurácia a potraviny.

CENA: 125 000 € s možnosťou dohody pri rýchlom jednaní

V cene je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a všetky poplatky spojené s prevodom
nehnuteľnosti na nového vlastníka.

Sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb s individuálnou ponukou šitou na mieru, Vám zabezpečí náš hypotekárny poradca.

Maklér zodpovedný za naše služby

Juraj Gavorník
0950238241
euro@eu-real.sk
eu-real.sk

©
Copyright 2018 EUROreal . Všetky práva vyhradené. Texty, obrázky, grafiky, zvukové, video súbory a ani mačné súbory ako aj ich úpravy podliehajú autorskému právu a ostatným zákonom na ochranu duševného vlastníctva. Nemožno ich kopírovať na obchodné účely alebo kvôli šíreniu, ani meniť alebo používať na iných webových stránkach. Niektoré internetové stránky spoločnosti EUROreal obsahujú materiál, ktorý podlieha autorskému právu tých, ktorí ho poskytli.

Ďalšie informácie

Lokalita Ružindol
Zastavaná plocha 300 m2
Užitková plocha 130 m2
Pozemok 985 m2
Stav Pôvodný stav
servisná jama Áno
Garáž Áno
Dieľna Ano

Reviews

Review Na predaj rodinný dom – Ružindol.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Right Menu Icon