Ponúkame na predaj  plne funkčné stavebniny v obci Horné Orešany len 16 km od krajského mesta Trnava.

Cena 230 000,00€

Popis

Momentálne sa v areáli nachádza predajňa stavebnín a železiarstva, ktorá je v centre obce. Celková plocha pozemku je 726 m2 z toho, zastavaná časť je 310 m2. Predajňa je o rozlohe 99 m2, Sklad 1 je o rozlohe 115 m2 a sklad 2 je o rozlohe 96 m2. Vonku sa nachádza aj väčší dvor , čiže materiál môžete mať uskladnený aj vonku, nakoľko areál je celý oplotený. 
Dispozícia:
– Predajňa
– Kancelária
– Toaleta
– Sklad 1
– Sklad 2
– Bytová jednotka

Na poschodí sa nachádza bytová jednotka o rozlohe 95 m 2. Dispozične pozostáva z chodby, kuchyne, 4 izieb, toalety, kúpeľne a technickej miestnosti. Využitie bytovej jednotky je vhodné na kancelárie, ubytovanie zamestnancov alebo je možnosť bytovú jednotku prenajať. 
Pri stavbe budovy bola použitá tehla, sú tam plastové okná, ktoré sú na predajni zabezpečené mrežou. Na strechu bola použitá krytina.
Sklady majú pevnú kovovú konštrukciu . Bol tu použitý plech, kovové brány a samozrejme každý sklad má aj okno, ktoré prepúšťa svetlo.

CENA: 230 000 €

V cene je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a všetky poplatky spojené s prevodom
nehnuteľnosti na nového vlastníka.

Sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb s individuálnou ponukou šitou na mieru, Vám zabezpečí náš hypotekárny špecialista. 

Ďalšie informácie

Lokalita Horné Orešany
Zastavaná plocha 310 m2
Užitková plocha 310 m2
Pozemok 726 m2
Stav Rekonštrukcia

Right Menu Icon