nádherný rodinný domček ku ktorému prinaleží murovaná hospodárska budova a veľký pozemok na rôzne využitie.

Cena 199 000,00€

Popis

Realitná agentúra EUROreal Vám ponúka na *EUROPREDAJ*nádherný rodinný domček ku ktorému prinaleží murovaná hospodárska budova.

Základné informácie predmetu kúpi :

Typ domu: päť izbový
Obytná plocha domu : 169 m2
Výmera hospodárskej budovy : 121 m2
Výmera pozemku : 4341 m2
Zariadenie -Komplet (kompletne zateplený)
Murovaná vinná pivnica
Kolaudácia domu : 2005

Dispozícia domu:

Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky s krbom, ktorá je prepojená s jedálňou a východom na terasu, hosťovskej izby s východom na terasu, kuchyne, špajza, WC , kúpeľne so sprchovým kútom a schodišťa, pod ktorým je umiestnený kotol.

1.Poschodie pozostáva z chodby, priestrannej kúpeľne s veľkou rohovou vaňou, sprchového kútu, toalety s bidetom a s úložného priestoru pod umývadlom. Nachádza sa tu spálňa , detská izba s balkónom, pracovňa a šatník.

Podkrovie momentálne slúži ako úložný priestor z možnosťou daľšieho využitia nového potencionálneho vlastníka.

Vínna pivnica pre milovníkov vína je veľmi priestranná, klenbová , moderná a esteticky doplnená, vírivkou, štiepaným kameňom a je aj s prívodom elektriny. Môžete ju využiť aj na rodinné oslavy.

Na výstavbu domu bol použitý materiál:

siporexové tvárnice na obvody a priečky, zateplenie tzv. sendvičovou konštrukciou (murivo-izolant-murivo), na fasádu bol použitý brizolit, strecha je z dreveného krovu, pálenej škridle a rýny sú pozinkované. Použité boli Eurookná s trojsklom, na steny je použitá omietka a stierka, v kúpeľni sú keramické obklady a na podlahy bola použitá keramická dlažba ale aj tvrdé drevo ( v celkom dome je podlahové kúrenie).

Cena podľa znaleckého posudku je 290 000 €

Naša ponúkana CENA: 199 000 €

V cene je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a všetky poplatky spojené s prevodom
nehnuteľnosti na nového vlastníka.

Sprostredkovanie hypotekárneho úveru a všetkých finančných služieb s individuálnou ponukou šitou na mieru, Vám zabezpečí náš hypotekárny partner.

EURORADA:
Túžite sa vymaniť z rýchleho životného šýlu v mestách alebo hľadáte útočisko kde sa môžte zrelaxovať po dlhom pracovnom týždni, či máte podnikateľské cítenie a chceli by ste si zrealizovať svoje plány prostredníctvom tohto krásneho domu či areálu? Práve tento dom s priľahlým pozemkom poskytujú veľké spektrum možností.Môžete ho využívať ako rekreačný dom na víkendový relax a oddych s rodinou a pritom si vybudovať dom snov v lone prírody, ktorý je prispôsobený na chov koní ale aj iných zvierat. Taktiež je to dobrá investícia do budúcna, môžete vybudovať farmu s ubytovaním pre ľudí, ktorí by sa prišli zrelaxovať počas víkendov a prázdnin so svojimi ratolesťami nakoľko dom je skvele situovaný a nachádza sa len 25 km od Bratislavi v malebnej obci Nový Život.

Maklér zodpovedný za naše služby

Juraj Gavorník
0950 238 241
euro@eu-real.sk
eu-real.sk

Copyright 2018 EUROreal . Všetky práva vyhradené. Texty, obrázky, grafiky, zvukové, video súbory a ani mačné súbory ako aj ich úpravy podliehajú autorskému právu a ostatným zákonom na ochranu duševného vlastníctva. Nemožno ich kopírovať na obchodné účely alebo kvôli šíreniu, ani meniť alebo používať na iných webových stránkach. Niektoré internetové stránky spoločnosti EUROreal obsahujú materiál, ktorý podlieha autorskému právu tých, ktorí ho poskytli.

 

Ďalšie informácie

Lokalita Nový Život
Užitková plocha 161 m2
Pozemok 4341
Stav kolaudovaný v roku 2005
Pivnica Ano

Reviews

Review Realitná agentúra EUROreal Vám ponúka na *EUROPREDAJ*nádherný rodinný domček ku ktorému prinaleží murovaná hospodárska budova..

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Right Menu Icon